Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Baştanbaşa Ukrayna

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlik İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  12.12.2021Müsait599,00 799,00 599,00 0 - 2 Yaş 150,00
  3 - 12 Yaş 599,00
  0 - 2 Yaş 150,00
  3 - 12 Yaş 599,00
  19.12.2021Müsait599,00 799,00 599,00 0 - 2 Yaş 150,00
  3 - 12 Yaş 599,00
  0 - 2 Yaş 150,00
  3 - 12 Yaş 599,00

Baştanbaşa Ukrayna Turu

(VİZESİZ - PASAPORTSUZ)

Tüm Şehir Turları DAHİL…

250 € değerindeki EXTRA TURLAR DAHİL...

Türk Havayolları – Anadolu Jet ile İzmir’den İzmir’e...

7 Gece 8 Gün

Tur Hareket Tarihleri:

(5,12,19,26 Eylül) (3,10,17,24,31 Ekim) (7,14,21,28 Kasım) (5,12,19 Aralık)

 • 1. Gün
  Baştanbaşa Ukrayna Turu

  1.Gün: İzmir – Ankara – Kiev (Cumartesi) İzmir – Ankara iç hat uçuşumuzu takiben Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları – Anadolu jet kontuarında saat 21:30’da uçağa biniş işlemlerinin yapılması.

  2.Gün: Kiev (Pazar) Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Anadolu Jet - Türk Havayollarının TK7868 nolu tarifeli seferi ile Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan Gece saat 00:30’da  Kiev’e hareket. 02:30’da varışın ardından ülkeye giriş işlemleri ve sonrasında alanda bekleyen özel aracımızla otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Kiev Şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında Turumuz sırasında; Kiev'in kurucularının heykeli önünde bir fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun devamında tarihi Podil bölgesini gördükten sonra Mihailovski Meydanı'na hareket ediyoruz ve Mihayloiski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli geziyoruz.  Daha sonra Ayasofya Meydanı, Altın Kapı, Merkez Opera ve Bale Binasını görerek turumuzu sonlandırıyoruz. Şehir Turumuzun ardından tüm misafirlerimiz ile birlikte Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi, 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli Turumuza katılıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Kiev’de otelimizde.

  Ekstra Tur: Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi, 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli Turu (Fiyata Dahildir)

  XI. yy’ın ortalarında kurulan manastır, 27 hektarlık alanı ile SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Üst ve alt kısım olmak üzere iki bölümlü bu manastırda 12’si yerin üzerinde taş yapı şeklinde, 6 tanesi ise yerin altındaki mağaralarda olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış ve kutsal olarak kabul edilen azizlerin mezarlığı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde başka bir eşi olmayan MIKRO MİNYATÜR MÜZESİ bulunmaktadır. 2. Dünya savaşı müzesi ise 2. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan yapı açık ve kapalı iki bölümden oluşur. Açık bölümde Sovyet Ordusunun Afgan savaşında ve 2. Dünya Savaşında kullandığı savaş uçakları, tanklar, roketler sergilenmektedir. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz.

  3.Gün Kiev – Rivne – Lviv (Pazartesi) Kahvaltının ardından Lviv’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzeri Tüm misafirlerimiz ile birlikte Rivne Kasabası Turuna Katılıyoruz. Rivne kasabası Turunun ardından Lviv’e yolculuğumuz Devam ediyor. Lviv’e varışımızın ardından Lviv Şehir Turumuz başlıyor. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  Ekstra Tur: Rivne Kasabası Turu (Fiyata Dahildir)

  Ukrayna’nın şirin kasabalarından biri olan Rivne de ihtiyaç ve fotoğraf molası veriyoruz. Şehir nüfus ve yüzölçümü olarak küçük olmasına rağmen Rivne’de 4 adet üniversite bulunmaktadır. Doğal kaynakların fazla olduğu kentin %40’ı ormanlık alanlar ile kaplıdır. Rivne, ülkemizde özellikle ucuz votkası ile daha çok tanınmasına karşın birçok şehri çok fazla işgal edilmiş ve yüzlerce yıl unutulmayacak vahşeti görmüş. Rivne geçmişin ağırlığını havasında hissedebileceğiniz ve Arnavut kaldırımlı sokaklarında neredeyse dökülen kanları görebileceğiniz acı çekmiş bir yer

  4. Gün Lviv (Salı) Sabah kahvaltısının ardından Tüm misafirlerimizle düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası ve Arsenal (silah deposu) Turu’na katılıyoruz. Turumuzun ardından serbest zaman. Daha sonra dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize dönüyoruz. Geceleme Otelimizde.

  Ekstra Tur: Eczacılık Müzesi, El yapımı Çikolata Atölyesi ve  Satış Mağazası, Ermeni Katedrali ve Arsenal (Silah Müzesi) Turu (Fiyata Dahildir)

  Turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’nin ardından Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek, ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Gezimiz Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesi’nin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesi’ni ziyaret ederek devam edecek. Muhteşem freskleri olan bu kiliseyi gezdikten sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve dört katlı satış merkezine giderek bir kahve molası vereceğiz.

  5. Gün Lviv – Ternopil – Vinnitsa (Çarşamba) Kahvaltının ardından Vinnitsa’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzeri Tüm misafirlerimiz ile birlikte Ternopil Turumuza katılıyoruz. Ternopil Turumuzun ardından Vinnitsa Yolculuğumuz Devam ediyor. Vinnitsa’ya varışımızın ardından Vinnitsa Şehir turumuz başlıyor. Tarihi 9. yy’a kadar dayanan bu şehir sakin ve uyumlu halkıyla Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden biridir. Toskana Barok stili ile yapılmış olan Bakire Meryem Kilisesi ve Vinnitsa Anıtı şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından serbest Zaman. Serbest zamanın ardında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Otelimizde.

  Ekstra Tur: Ternopil Turu (Fiyata Dahildir)

  Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden biri olan Ternopil’de sizi bekleyen güzellikler için hazır olmalısınız. Yaklaşık 220 bin nüfusa sahip şehir, yemyeşil alanlarıyla, heykelleriyle, tarihiyle dünyanın her yerinden binlerce turisti kendisine çekmektedir. Ternopil Turu ile bu şehrin görülmesi gereken yerlerini keşfedebilir, keyifli bir tur geçirebilirsiniz.

  6. Gün Vinnitsa – Odessa (Perşembe) Kahvaltının ardından Odessa’ya doğru yola çıkıyoruz. Odessa’ya Varışımızın ardından Odessa Şehir turumuz başlıyor. Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenlerinin yanı sıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. Geceleme otelimizde.

  7. Gün Odessa (Cuma) Sabah kahvaltısının ardından Tüm misafirlerimizle düzenlenecek Katakomplar turuna katılıyoruz. Turumuzun ardından serbest zaman. Daha sonra dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize dönüyoruz. Geceleme Otelimizde.

  Ekstra Tur: Katakomplar Turu (Fiyata Dahildir)

  Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. Odesada inşa edilen birçok mimari yapı için başta kireçtaşı olmak üzere çeşitli yapı malzemelerine ihtiyaç duyulmuş. Bu ihtiyacı gidermek için yapılan kazılar şimdi yeraltı müzesi adıyla anılan devasa labirenti ortaya çıkarmış. Oluşumu 200 yıl öncesine dayanan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, aynı zamanda Odesa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanya’sının işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilecekler.

  8. Gün Odessa – Uman- Kiev (Cumartesi) Kahvaltıdan ardından odaların boşaltılması işlemlerinin ardından Kiev’e hareket ediyoruz. Yol üzeri Tüm misafirlerimiz ile birlikte Uman Turumuza katılıyoruz. Uman Turumuzun ardından Kiev Yolculumuz Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kiev’e Varışımızın ardından Kiev’de Serbest zaman. Kiev’de Serbest zamanın ardından Rehberimizin belirleyeceği saatte Kiev havalimanına Transfer oluyoruz.

  9. Gün Kiev – Ankara- İzmir (Pazar) Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Anadolu Jet – Türk Hava Yolları tarifeli seferi TK7869 ile saat 03:25’de Ankara’ya hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından pazar sabahı saat 05:25’de Ankara Esenboğa Havalimanına varış ve ardından Ankara – İzmir iç hat uçuşumuzu takiben İzmir’e varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

   

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Türk Hava Yolları – Anadolu Jet ile İzmir – Ankara – Kiev – Ankara – İzmir Uçak bileti
  • Belirtilen otel kategorisinde 7 Gece Kahvaltı dahil konaklama
  • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
  • Tüm Şehirler Arası Transferler
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti
  • Mesleki Sorumluluk Sigortası
  • Lokal Rehberlik Hizmetleri
  • Havalimanı Vergileri
  • Programda belirtilen Tüm Ekstra Turlar
  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 50.-TL
  • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  • Şehir ve otel vergileri
  • Opsiyonel turlar
  • Covid-19 Sigortası 30 Euro (Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi olmalıdır.)

  TUR HAREKET TARİHLERİ VE FİYAT BİLGİLERİ

  Oteller

  Gidiş

  Dönüş

  2 & 3 Kişilik Odada Kişi Başı

  Single oda

  Çocuk Fiyatı (2-12 Yaş)

  Bebek Fiyatı (0-2 yaş)

  3*/4* Oteller

  29.08.2021

  5.09.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  5.09.2021

  12.09.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  12.09.2021

  19.09.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  19.09.2021

  26.09.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  26.09.2021

  3.10.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  3.10.2021

  10.10.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  10.10.2021

  17.10.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  17.10.2021

  24.10.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  24.10.2021

  31.10.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  31.10.2021

  7.11.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  7.11.2021

  14.11.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  14.11.2021

  21.11.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  21.11.2021

  28.11.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  28.11.2021

  5.12.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  5.12.2021

  12.12.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  12.12.2021

  19.12.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

  3*/4* Oteller

  19.12.2021

  26.12.2021

  599 €

  799 €

  599 €

  150 €

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir Adnan Menderes Havaalanı
Tur Hareket Tarihleri:
12, 19 Aralık

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları – Anadolu Jet ile İzmir – Ankara – Kiev – Ankara – İzmir Uçak bileti
 • Belirtilen otel kategorisinde 7 Gece Kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Tüm Şehirler Arası Transferler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Lokal Rehberlik Hizmetleri
 • Havalimanı Vergileri
 • Programda belirtilen Tüm Ekstra Turlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 50.-TL
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Şehir ve otel vergileri
 • Opsiyonel turlar
 • Covid-19 Sigortası 30 Euro (Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi olmalıdır.)

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

Baştanbaşa Ukrayna

İzmir'den Baştan Başa Ukrayna Turu Kiev - Rivne - Lviv - Ternopil - Vinnitsa - Odessa - Uman

İzmir'den Uçakla 8 Gün 8 Gece (7 Gece Otel Konaklamalı)
 • 12.12.2021
 • 599.00 EUR
WhatsApp HEMEN ARA